Vaiksed inimesed

Paul Cleave

Raamatud > Ilukirjandus > Põnevus ja krimi

Cameron ja Lisa Murdoch on edukad krimikirjanikud, kes elavad Uus-Meremaal Christchurchis. Nad on õnnelikus abielus ja nende raamatud on kogu maailmas edetabelite tipus. Kirjanikepaar on aastaid nautinud avalikkuse heatahtlikku tähelepanu ning nad on naljaga pooleks öelnud, et keegi ei tea neist paremini, kuidas politseid üle kavaldada ja kuriteost puhtalt pääseda.

Muretu fassaadi taga on menukal paaril aga varjul südamevalu – nende seitsmeaastane poeg Zach on keeruline laps ja seetõttu on tema kasvatamine vanematele nii majanduslik kui ka emotsionaalne koorem. Kui Zach ühel õhtul räägib kodust ärajooksmisest ja järgmisel päeval ongi kadunud, peab politsei ja avalikkus seda paari sepitsuseks, et tõestada, mida nad on kogu aeg rääkinud – nende raamatutes kirjeldatud täiuslikku kuritegu on võimalik sooritada ka päriselus. Kuna tõendid viitavad sellele, et poiss ei lahkunud kodust vabatahtlikult, hakatakse Cameroni ja Lisat kahtlustama oma lapse tapmises.

Kas kaks krimikirjanikku suudavad mõrvasüüdistusest puhtalt pääseda?

Auhinnatud Uus-Meremaa krimikirjaniku Paul Cleave’i raamatu pealkiri „Vaiksed inimesed“ on korraga nii tabav kui ka irooniline. Tabav, sest uudistes kajastatavate kuritegude toimepanijate kohta ütlevad naabrid sageli: „Uskumatu! Ta oli ju nii vaikne inimene.“ Irooniline, sest täiesti võõraste inimeste alusetud süüdistused ja ähvardused sotsiaalmeedias panevad sind soovima, et nad tõepoolest püsiksid vait.

22,49 €
1
Autor: Paul Cleave
Köide: pehmekaaneline
Tõlkija: Jüri Kolk
ISBN: 9789916734100
Toote mõõtmed (mm): 148x210
Lehekülgi: 352
Ilmumisaasta: 2023

Vaata ka neid

Eluaegne
Eluaegne
A.K. Turner
21,59 €
Eimidagimees
Eimidagimees
Catherine Ryan Howard
20,59 €
Sügavik
Sügavik
Kyle Perry
22,90 €
Unetus
Unetus
Sarah Pinborough
21,59 €
Kõik aia- ja kokaraamatud -50%