Unetusest uneni

Brandon R. Peters

Taastage hea uni programmi abil, mis keskendub unetuse põhjustele ja nende lahendustele ning teeb lõpu voodis vähkremisele.

Kroonilise unetuse alla kannatajatele või stressirohkel ajal uinumisega kimpus inimestele pakub „Unetusest uneni“ tööriistu, mis aitavad tagada hea öise puhkuse.

Kui lammaste lugemine ei aita, on aeg leida oma uneprobleemile lahendus, mis ka tegelikult toimib. Olenemata sellest, kas pistate rahutu unega rinda esimest korda või on unetus krooniline, siit raamatust leiate ravimivaba uneabi.

Viimastele uneuuringutele ja dr Petersi laialdastele kliinilistele kogemustele tuginev kuuenädalane kognitiiv-käitumusliku teraapia programm õpetab tundma une olemust ja unetuse vallandajaid. Selle praktilise tööraamatu nutikate küsimuste ja põhjalike harjutuste abil õpite kujundama püsivaid tervislikke uneharjumusi ning saavutatut kindla plaani abil kinnistama.

Neuroloog ja unearst Brandon Peters on tunnustatud unemeditsiini eestvedaja, kes on kirjutanud viimase kümne aasta jooksul sel teemal üle tuhande artikli.

19,90 €
1
Autor: Brandon R. Peters
Köide: pehmekaaneline
Tõlkija: Pirkko Põdra
ISBN: 9789916715550
Toote mõõtmed (mm): 140x210
Lehekülgi: 168
Ilmumisaasta: 2023
KÕIK TEEMA- JA ERIVÄLJAANDED -50%
KÕIK TEEMA- JA ERIVÄLJAANDED -50%