Unetus

Sarah Pinborough

Raamatud > Ilukirjandus > Nüüdiskirjandus

KONTROLLI AKNAID. LUKUSTA UKSED. HEIDA PILK LASTELE.

Emma ei saa magada. Mida lähemale jõuab tema 40. sünnipäev, seda piinavamaks muutub unetus. Tema emal kadus uni vahetult enne 40. sünnipäeva ja ta läks hulluks… Kas see juhtub ka Emmaga?

MIKS TA EI SAA MAGADA?

Emma Averell on rahul oma eluga, kuhu kuulub edukas juristikarjäär, kaks last ja kodune abikaasa. Kuid tema lapsepõlv on olnud hoopis teistsugune: viieaastasena saadeti tema ja ta vanem õde eraldi kasuperedesse elama, sest nende ema tegi midagi kohutavat. Koletisena, kelleks ema enne 40. sünnipäeva muutus, Emma teda mäletabki. Ja see koletis ilmub tema ellu nüüd, mil tulemas on ta enda 40. sünnipäev.

Emma soovib nii väga jätta lapsepõlvetrauma minevikku, ent unetutel öödel ei suuda ta lakata mõtlemast sellele, mis kõik need aastad tagasi juhtus, Kas hullus on pärilik, nagu ema alati väitis? Kas ta võib selles häguses, pooleldi ärkvel olekus oma perele haiget teha, nagu tegi tema ema? Või on tema ümber toimuvatele kummalistele sündmustele mõni muu seletus? Emma peab teda mineviku külge aheldanud sündmuste virvarri lahti harutama, et kaitsta inimesi, keda ta armastab... või riskima kõige, sealhulgas kaine mõistuse kaotamisega.

Sarah Pinborough on inglise kirjanik ja stsenarist, kes on kirjutanud mitu rahvusvaheliselt tunnustatud põnevikku nii täiskasvanutele kui ka noortele.

21,59 €
1
Autor: Sarah Pinborough
Köide: pehmekaaneline
Tõlkija: Piret Orav
ISBN: 9789916694619
Toote mõõtmed (mm): 148x210
Lehekülgi: 344
Ilmumisaasta: 2022

Vaata ka neid

Sügav, sügav lumi
Sügav, sügav lumi
Brian Freeman
22,49 €
Sügavik
Sügavik
Kyle Perry
22,90 €
Järsakud
Järsakud
Kyle Perry
22,89 €
Kõik aia- ja kokaraamatud -50%