Sügav, sügav lumi

Brian Freeman

Raamatud > Ilukirjandus > Nüüdiskirjandus

Ühes tavalises väikelinnas rullub lahti pingeline ja emotsionaalne lugu, mille peategelane avastab, et mõnikord on surnuid päästa lihtsam kui elavaid.

Shelby Lake’i vanemad hülgasid tüdruku imikuna, üks võõras mees leidis lapse krõbekülmal ööl ning võttis ta oma majja ja ellu. Aastaid hiljem kaob linnakeses kümneaastane poiss Jeremiah ja Shelby on see, kes peab ta leidma.

Ainus märk Jeremiah Sloanist on teeservale maha jäetud jalgratas. Pärast meeleheitlikke otsinguid hakkab poisi kadumine murendama Shelby kodulinna inimeste suhteid. Kõigil on varuks mõni süüdistus või kahtlus, ja saladus. Shelby isal, ta parimal sõbral, ta parima sõbra tütrel. Ka Shelby ise varjab eksimust, mis võib ohtu seada nii ta karjääri kui ka kogu tuleviku.

Jeremiah’ elus osalenud inimeste valede paljastamine ei vii aga politseid ja FBI-d poisi leidmisele sammugi lähemale. Aja möödudes pannakse juhtum kõrvale ja Shelby muretseb, et see saladus jääb igaveseks peitu sügava, sügava lume alla. Aga ka kõige paksem lumevaip sulab kevade saabudes.

22,49 €
1
Autor: Brian Freeman
Köide: pehmekaaneline
Tõlkija: Kadri Metsma
ISBN: 9789916694442
Toote mõõtmed (mm): 148x210
Lehekülgi: 368
Ilmumisaasta: 2022

Vaata ka neid

Kadunud muuseum Mistrali tänaval
Kadunud muuseum Mistrali tänaval
M.L. Longworth
21,99 €
Hauakaevaja raamat
Hauakaevaja raamat
Oliver Pötzsch
22,49 €
JAAN MARTINSONI LEMMIK
Unetus
Unetus
Sarah Pinborough
21,59 €
Surnud ei vaiki
Surnud ei vaiki
Sari Rainio jt
23,99 €
SARJA 1. RAAMAT
Need vaiksed laaned
Need vaiksed laaned
Kimi Cunningham Grant
20,90 €
SUVELUGEMINE45
SUVELUGEMINE45