Rooskapsas ja surnud peet

Mona Nikolay

Raamatud > Ilukirjandus > Põnevus ja krimi

Kultuuride kokkupõrge aiandusühistus ja laip köögiviljapeenras: „Rooskapsas ja surnud peet“ on ühe Berliini aiandusühistu elu käsitleva humoorika krimisarja esimene raamat.

Endine politseinik Manfred Nowak ehk Manne on just alustanud rõõmsalt uut aiandusaastat. Ent korraga on Berliini aiandusühistu Harmoonia rahu rikutud – hoobi annavad Manne vastsed naabrid Eike ja Caro von Ribbek, kes tulevad otsekui teisest maailmast. Neil ei ole aiandusest ilmselgelt aimugi ja nad tahavad Manne aasta esimeste grillvorstide juurde kinoasalatit pakkuda! Nagu poleks sellest veel küllalt, leitakse nende köögiviljapeenrast laip. Kuna politsei kahtlustab valet inimest – nimelt Mannet –, otsustab sotsiaalmeedias aktiivne Caro, et nad peavad uurimise enda kätte võtma.

See lugu võib kiskuda põnevaks!

Need, kes aias sonkida armastavad, saavad sellest krimiloost tõelist rõõmu tunda. Humoorikalt ja värske pilguga aiandusühistute mikrokosmost kirjeldav Mona Nikolay äratab oma armastusega kujutatud tegelased ellu ja hoolitseb selle eest, et pinget jätkuks kauemaks.

20,49 €
1
Autor: Mona Nikolay
Köide: pehmekaaneline
Tõlkija: Eve Sooneste
ISBN: 9789916715581
Toote mõõtmed (mm): 140x210
Lehekülgi: 272
Ilmumisaasta: 2023

Vaata ka neid

Ära tee kahju
Ära tee kahju
Jack Jordan
23,99 €
Rosemary laps
Rosemary laps
Ira Levin
17,99 €
KULTUSTEOS
Surnud ei vaiki
Surnud ei vaiki
Sari Rainio jt
23,99 €
SARJA 1. RAAMAT