Parimad päevad perega

Claire Balkind

Raamatud > Laste- ja noortekirjandus > Värvi, kleebi, nuputa

Otsid nädalavahetuseks tegevust, mis sobiks kogu perele või plaanid minipuhkust? Kardad, et head mõtted saavad otsa ja igavus võtab maad? „Parimad päevad perega“ pakub välja rohkem kui 75 ideed vihmasteks päevadeks, koolivaheaegadeks ja kõigiks teisteks päevadeks, mis nende vahele jäävad. Selle raamatu kaante vahel on ideid kunstiande arendamiseks, soovitusi lihtsate teaduskatsete tegemiseks, koduste pidustuste korraldamiseks ja isegi mustkunsti õppimiseks.

Raamatu autor Claire Balkind on kirjutanud:
„Pole olemas „see sobib kõigile“ moodust lastega koosolemiseks. Kõik pered on erinevad ja laine, mis koolivaheaja esmaspäeva hommikul sinu paati vaid kergelt kõigutab, võib kellegi teise oma uputada. Kuid on midagi, mis on meis ühist – see on vajadus leida vastuseid universaalsele küsimusele „mida teha järgmiseks?“. Loodan, et see raamat pakub just sedasorti abi.“

2020. aasta märtsis asutas ajalooõpetaja Claire Balkind Facebooki grupi „Family Lockdown Tips & Ideas“, mis ületas kiirelt miljoni jälgija piiri. Kogukonna liikmed jagasid sellel lehel mänge ja tegelusideid, mis võiksid sobida nii lastele kui ka täiskasvanutele. Balkind tegi neist ideedest valiku ja pani kokku raamatu, millest on abi igal lapsevanemal.

20,49 €
1
Autor: Claire Balkind
Köide: pehmekaaneline
Tõlkija: Marge Pärnits
ISBN: 9789916715475
Toote mõõtmed (mm): 150x210
Lehekülgi: 224
Ilmumisaasta: 2023
SUVELUGEMINE45
SUVELUGEMINE45