Noorem sina

Pöörake tagasi oma bioloogiline vanus ning elage kauem ja paremini

Kara Fitzgerald

Üha rohkem räägitakse mitte ainult eluea pikkusest, vaid tervelt elatud aastatest. Tõsi, vananemine on vältimatu ja kipub kaasa tooma kõikmõeldavaid tervisehädasid. Aga kui vananemine ei olekski selline? Mis siis, kui vananemisprotsessi aeglustades saaksime ennetada vananemisega kaasnevaid haigusi? Mis siis, kui oleks olemas lihtne valem, mis hoiaks meid terve, elujõulise ja energilisena?

Doktor Kara Fitzgerald pakub meile valemi:

metüüldoonorid + adaptogeenid + elustiil = noorem sina

Dr Fitzgerald näitab, et oma vanuse alandamiseks ei vaja me kalleid, sageli kättesaamatuid ja riskantseid ravimeid. Tema juhtimisel tehtud kliiniline uuring on esimene, mis näitab, et bioloogilist vananemist on võimalik tagasi pöörata lihtsa ja jõukohase toitumis- ja elustiiliprogrammi abil. Raamatus „Noorem sina“ juhatab ta, kuidas hinnata oma bioloogilist vanust, tutvustab nn biohäkkimise strateegiaid, mis aitavad saavutada õige metülatsiooni tasakaalu, annab nimekirjad põhitoiduainetest, mis toetavad vanuse vähendamise valemit, ning jagab retsepte ja toitumiskavasid, mille abiga suunata bioloogiline vanus liikuma vastupidises suunas.

Dr Kara Fitzgerald on kogu maailmas tuntud funktsionaalmeditsiini lektor ja töötab õppejõuna Funktsionaalse Meditsiini Instituudis USA-s. Selle kõrval juhib ta professionaalidele mõeldud programmi Functional Medicine Clinic Immersion, veab taskuhäälingusaadet New Frontiers in Functional Medicine ja on aktiivne blogija.

25,90 €
1
Autor: Kara Fitzgerald
Köide: pehmekaaneline
Tõlkija: Leela Põdra
ISBN: 9789916715499
Toote mõõtmed (mm): 148x210
Lehekülgi: 440
Ilmumisaasta: 2023

Vaata ka neid

Toit. Mida ja kuidas süüa?
Toit. Mida ja kuidas süüa?
Mai Maser
22,99 €
Kõik aia- ja kokaraamatud -50%