Minu enda hääl

Minu enda hääl

Britney Spears

Raamatud > Ajalugu ja kultuur > Biograafiad ja memuaarid

ETTETELLIMINE kuni 31.01.2024

Popikooni südantliigutavad mälestused.

Britney Spears räägib oma elust esimest korda ja tema enda tingimustel – avameelselt, ausalt ja vapralt.

“Minu enda hääl” on jutustus kuulsusest, emadusest ja kirglikust vabadusse pürgimisest. See räägib loo maailmakuulsuse saavutanud teismelisest staarist, kellest sai üks kõigi aegade edukamaid artiste.

Britney räägib muusika tervendavast jõust ja oma teekonnast kõigile meele järgi olla soovivast tüdrukust iseseisvaks naiseks. Ta räägib ka oma elust halastamatu rambivalguse köidikutes, 13 aastat väldanud eestkostest, armumistest, lahkuminekutest ja kahest rõõmukiirest – oma poegadest.

Kuid ennekõige räägib Britney ise, omaenda häälega elust, mis on liiga kaua olnud teiste kontrolli all.

Teismelisena maailmakuulsaks staariks saanud Britney Spears (s 1981) on üks läbi aegade edukamaid artiste. 150 miljonit müüdud heliplaati on teinud temast popikooni ja eeskuju lugematutele noortele lauljahakatistele. "Baby One More Time", "Oops!... I Did It Again" ja "Toxic" on lood, mis kõlavad kõikjal üle maailma, aastast aastasse. Spears oli isa eestkoste all 13 aastat ja sai vabaks = iseseisvaks 2021. aastal.

23,90 €
19,99 €
1
Autor: Britney Spears
Köide: kõvakaaneline
Tõlkija: Marge Pärnits
Lehekülgi: 320
Ilmumisaasta: 2024

Vaata ka neid

Sinatra ja mina. Hilisöisel tunnil
Sinatra ja mina. Hilisöisel tunnil
Tony Oppedisano jt
19,99 €
10,00 €
Kas ma sellest juba rääkisin?
Kas ma sellest juba rääkisin?
Sam Neill
27,90 €
20,90 €