Migreeniga toimetulek

Katy Munro

Raamatud > Tervis ja heaolu > Alternatiivravi

Ehkki migreen on üks levinumaid ja kurnavamaid haigusseisundeid maailmas, kiputakse seda ikka veel sildistama ning valesti mõistma ja diagnoosima. Migreen on palju enam kui „lihtsalt peavalu“, kuid miks me siis ikkagi nii vähe teame sellest geneetilisest ja neuroloogilisest ajuhäirest ning selle põhjustest?

„Migreeniga toimetulek“ on praktiline juhend migreeni mõistmiseks. Peavalu spetsialist ja üldarst dr Katy Munro annab asjatundlikku nõu selle kohta,

  • kuidas mõista migreeni faase ja vallandajaid,
  • milline on toidu, treeningu ja une mõju migreenile,
  • milline on päästeplaan ägedate hoogude leevendamiseks,
  • millega ennetada migreeni,
  • kuidas aidata migreeniga hädas olevaid lapsi,
  • kuidas saab migreenihaige hoolitseda oma vaimse heaolu eest.

Migreeni ja tugevate peavalude käes vaevlejatele pakub raamat abistavat tegevuskava sümptomite leevendamiseks ja migreeniga toimetulemiseks. Tuginedes oma meditsiinilistele teadmistele, isiklikule kogemusele migreeniga ja patsientide lugudele, annab dr Munro teile võimaluse oma migreeni tundma õppida ja koostada toimiva raviplaani, mille abiga saate elada täiel rinnal.

Dr Katy Munro on Suurbritannia riiklikus tervishoiuteenistuses töötanud ligi 30 aastat. Aastaid migreeni põdenuna sai tema südameasjaks aidata teisi sama tõve käes vaevlevaid patsiente. Dr Munro töötab peavaluspetsialistina Suurbritannia riiklikus migreenikeskuses, mis pakub juurdepääsu kvaliteetsele migreeniravile. Ta on ka üks podcast’i „Heads Up“ käivitajatest. Selle taskuhäälingu eesmärk on aidata ja õpetada migreenihaigeid ja nende hooldajaid.

19,79 €
1
Autor: Katy Munro
Köide: pehmekaaneline
Tõlkija: Helena Niidla
ISBN: 9789916634981
Toote mõõtmed (mm): 140x210
Lehekülgi: 216
Ilmumisaasta: 2022

Vaata ka neid

Puhtus
Puhtus
James Hamblin
21,49 €
Kõik aia- ja kokaraamatud -50%