Lohutus
JAAN MARTINSONI LEMMIK
raamatLehitse

Lohutus

Garry Disher

Raamatud > Ilukirjandus > Põnevus ja krimi

Tivertoni piirkonna ainus politseinik konstaabel Paul Hirschhausen otsib pesuvarast. Keegi näppab pesunööridelt naiste aluspesu ja Hirsch teab, mis võib sellistele vargustele järgneda. Seadusesilmale jagub tööd ka mujal: kohalik õpetaja arvab, et üht last ähvardab kodus oht, koolis teeb stseeni raevunud lapsevanem, keskkonnakaitsja on hädas ohtlikult riiakate talunikega.

Hirsch näeb maakohas pakitsevaid pingeid. Perekonnad surve all. Rahamured. Ja peagi selgub, et pealtnäha unises maanurgas on nii mõnelgi kohalikul ootamatuid saladusi, mille uurimisel tuleb rinda pista tülikate kolleegidega linnast. Kõhedusega tajub Hirsch äkitselt, et midagi on väga-väga valesti.

Garry Disher on avaldanud üle viiekümne teose mitmes eri žanris. Tema menukad krimiromaanid on rahvusvaheliselt tuntud, ta on võitnud neli Saksa ja kolm Austraalia autasu aasta parima kriminulli eest ning olnud kaks korda Briti krimikirjanike seltsi Daggeri auhinna nominent. 2018. aastal anti talle Ned Kelly elutöö preemia. “Lohutus” pälvis 2021. aastal Ned Kelly auhinna parima kriminaalromaani kategoorias.

JAAN MARTINSONI 2022 KRIMIRAAMATUTE TOPI 10. KOHT!

22,49 €
1
Autor: Garry Disher
Köide: pehmekaaneline
Tõlkija: Martin Kirotar
ISBN: 9789916694237
Toote mõõtmed (mm): 148x210
Lehekülgi: 304
Ilmumisaasta: 2022

Vaata ka neid

Kuradi ja mere vahel
Kuradi ja mere vahel
Maria Adolfsson
21,90 €
4,99 €
DOGGER-LAND 3
Jookse või sure
Jookse või sure
Maria Adolfsson
22,49 €
DOGGER-LAND 4
Kühnil on tegemist
Kühnil on tegemist
Jan Weiler
19,89 €
Kehakeel
Kehakeel
A.K. Turner
21,59 €