Kohvik Saialille sadamas

Tilly Tennant

Raamatud > Ilukirjandus > Nüüdiskirjandus

Uus kodu.

Uus algus.

Kas see parandab purunenud südame?

Tere tulemast Saialille sadama kohvikusse, kus õhus levib värskete koogikeste lõhn, aknast paistvad laevad õõtsuvad rõõmsalt mahedas õhtupäikeses ning ootamatu kohtumine tähendab võimalust taas armastada …

Kui Rosie pärast abikaasa Ferguse traagilist surma Saialille sadama kohviku pärib, otsustab ta pühenduda mehe unistuse täitmisele. Üheksa kuud hiljem serveerib ta klientidele rõõmsalt naeratades kohvi ja kooke, kuid õhtuti, pärast päikesekollase ukse sulgemist, jääb taas oma leinaga kahekesi.

Muule kui kohvikule Rosie elus eriti ruumi pole. Kui aga värskelt avatud raamatupargase omanik Kit järjepidevalt võileibade järel käima hakkab, leiab naine, et mehe tumedad silmad, sasised lokid ja soe naeratus on üsna külgetõmbavad. Kitiga on kerge rääkida ja sedamööda, kuidas nad lähedasemaks saavad, hakkab Rosiele tunduma, et võib-olla on tal veel üks võimalus armastust kogeda.

Ent just siis, kui Rosie otsustab mehe oma ellu lubada, juhtub midagi, mis paneb teda meelt muutma. Naine kaalub võimalust kohvik sulgeda ja sadamast ära kolida. Kuid kas see aitab tal eluga edasi minna? Või tuleb tõeline õnn alles siis, kui Rosie taas usaldama õpib?

23,49 €
1
Autor: Tilly Tennant
Köide: pehmekaaneline
Tõlkija: Piret Orav
ISBN: 9789916715857
Toote mõõtmed (mm): 140 x 210
Lehekülgi: 336
Ilmumisaasta: 2023

Vaata ka neid

Maja kiriku kõrval
Maja kiriku kõrval
Trevor Dolby
20,99 €
Pulmaöö
Pulmaöö
Harriet Walker
22,49 €
Mustad purjed
Mustad purjed
Rebecka Edgren Aldén
23,49 €
SUVELUGEMINE45
SUVELUGEMINE45