Kevad ja suvi aias

Kevad ja suvi aias

Margit Aedla

Raamatud > Kodu ja aed > Aiandus

Aiateemaline väljaanne on fookuse seadnud kevad-suvistele aiatöödele, mis tagavad hea saagi ja rohkesti silmailu.

Väljaandes tuletame rohenäpule meelde taimeseemnete õiged külvinipid ja reeglid. Samuti peatume olulistel kevadistel aiatöödel. Põhjaliku ülevaate saab taimede väetamisest ja mulla kvaliteedist ning selle parandamisest.

Igas aias leidub viljapuid ja marjapõõsaid. Seepärast on aiateemalises erinumbris palju tähelepanu pööratud erinevate viljapuude ja marjapõõsaste kasvatamisele ning sortidele. Samuti on fookuses viljapuid ja marjapõõsaid kimbutavad haigused ja kahjurid ning nipid, kuidas nende vastu võidelda. Jagame ka hüva nõu viinapuude kasvatamisest.

Üha populaarsemaks on muutunud taimede kasvatamine rõdul ja kastides. Lähemalt saab lugeda, mida kasvatada rõduaias ja mida istutada kastidesse.

Suvi ja lilleamplid on lahutamatud. Põhjalikult saab lugeda suvelillede kasvatamisest ning õitsva ampli ilunippidest. Rohkelt leiab infot, kuidas rajada kiviktaimlat ning milliseid taimi võiks sinna istutada. Fookuses on ka armastatud roosid ja rododendronid.

Kurk, tomat, suvikõrvits ja kartul on aias kõige levinumad köögiviljad ja nende saagikaks kasvatamisest leiab väljaandest palju kasulikku.

Suure osa aiapidaja tähelepanust nõuab suvel muru kasvatamine ja hooldamine ning umbrohutõrje. Samuti võitlus tigude, rottide ja mügridega. Neidki teemasid lahkame põhjalikult.

10,90 €
8,90 €
1
Autor: Margit Aedla
Köide: pehmekaaneline
ISBN: 9789916634059
Toote mõõtmed (mm): 230x297
Lehekülgi: 144
Ilmumisaasta: 2021