Heas vormis 50+

Hollis Lance Liebman

Korrapärane treenimine aitab kauem ja tervemana elada, ükskõik, millal treenimisega pihta hakata. „Heas vormis 50+“ harjutused toetavad tervist igas vanuses, kuid viiekümnestel ja vanematel aitavad need aeglustada vananemisega seotud muutusi kehas ja ära hoida mitmeid haigusi.

Kui tahate silmanähtavaid muutusi, mis parandavad ühtaegu nii välimust kui ka enesetunnet, siis peitub lahendus jõuharjutustes. Järjepideva ja hästi kavandatud jõutreeninguga saate keha heasse vormi. Lihaste ja liigeste tervise eest hoolitsemine tähendab ka tähelepanu pööramist nende liikuvusele. Suur rühm harjutusi on suunatud kehaosadele, mis tuleb hoida nõtkena: kael, õlad, küünarnukid, randmed, põlved, puusad ja hüppeliigesed. Kui teha harjutusi järjepidevalt, parandavad need vereringet ja suurendavad painduvust.

Raamatus olevad lihtsasti järgitavad sammsammulised juhised õpetavad tegema harjutusi õigesti ja ohutult. Fotosid täiendavad elutruud anatoomilised joonised annavad täpse pildi, millised lihased on kaasatud.

Järjepidevalt treenides märkate üsna kiiresti, kuidas keha muutub tugevamaks ja sitkemaks ning toonus paraneb.

21,99 €
1
Autor: Hollis Lance Liebman
Köide: pehmekaaneline
Tõlkija: Ave Põlenik
ISBN: 9789916694879
Toote mõõtmed (mm): 195x256
Lehekülgi: 160
Ilmumisaasta: 2022
SUVELUGEMINE45
SUVELUGEMINE45