Elu täisealise lapsega

Kuidas keerulistel aegadel koos kasvada

Laurence Steinberg

Raamatud > Tervis ja heaolu > Psühholoogia

Maailma ühe tuntuima arengupsühholoogi nõuanded vanematele, kelle lapsed on jõudnud täiskasvanuikka.

Teie lapsed on suureks kasvanud, aga vanemapõli sellega ei lõppe. Lapse vajadused on muutunud ning koos sellega peab muutuma ka teie roll. Ent kuidas neid uusi vajadusi mõista? Ja miks on need nii erinevad sellest, mida te oma nooruspõlvest mäletate?

Tegemist on põhjaliku käsiraamatuga vanematele, kelle lapsed on jõudnud murrangulistesse elukümnenditesse. Autor käsitleb kõikvõimalikke teemasid alates sellest, kuidas reageerida, kui laps äkitselt koju tagasi kolib; kuidas avaldada arvamust lapse partnerivaliku üle; kuidas käituda, kui te ei nõustu laste vanemlike otsustega, ning lõpetades küsimustega, mis puudutavad laste rahalist toetamist pärast kooli lõpetamist, abistamist kodu soetamisel ning omaenese rahaasjade arutamist nendega. Siit leiab vastuseid mitmele keerukale küsimusele, näiteks millal avaldada arvamust ja millal keel hammaste taga hoida. Kuidas aru saada, kas lastel läheb tööl, koolis, suhetes ja koduses elus hästi? Mida teha, kui laps on püsisuhtes inimesega, keda peate ohtlikuks? Olete oma 25-aastast last siiani rahaliselt toetanud – millal see küll lõppeb? Kuidas aidata täisealisel lapsel psühholoogiliselt keerulisest ajast üle saada?

Psühholoog Laurence Steinberg on suurema osa oma 45 aasta pikkusest karjäärist pühendanud vanemate ja laste vaheliste suhete uurimisele. Siin raamatus jagab ta lihtsaid näpunäiteid, et aidata täiskasvanud laste vanematel lahendada levinud probleeme, vältida libedale teele sattumist, tulla toime paratamatute tõusude-mõõnadega ning luua oma lapsega lähedasemat ja soojemat sidet.

23,90 €
1
Autor: Laurence Steinberg
Köide: pehmekaaneline
Tõlkija: Aet Süvari
ISBN: 9789916734261
Toote mõõtmed (mm): 210x140
Lehekülgi: 264

Vaata ka neid

Suured tunded
Suured tunded
Liz Fosslien ja Mollie West Duffy
22,49 €
Unetusest uneni
Unetusest uneni
Brandon R. Peters
19,90 €
Tee meelerahuni
Tee meelerahuni
Sarb Johal
21,99 €
Kõik aia- ja kokaraamatud -50%