Eksisamm

Maria Adolfsson

Raamatud > Ilukirjandus > Põnevus ja krimi

Suure austrifestivali järgne hommik Doggerlandis

Üks naine ärkab pohmellis ühes hotellitoas vale mehe kõrval.

Üks teine naine leitakse oma köögist jõhkralt tapetuna.

Kriminaalinspektor Karen Eiken Hornby saab ülesandeks juhtida mõrvajuurdlust, mida sugugi ei lihtsusta tõik, et tema arrogantne ülemus on olnud ohvriga abielus.

Võib-olla sai kõik alguse juba seitsmekümnendatel selles kummalises kommuunis. Võib-olla ühest telefonikõnest sel kevadel. Võib-olla leiab tõe Jänese ja Varese pubis räägitavatest külajuttudest. Karen Eiken Hornby on pöördunud tagasi Doggerlandi, et unustada töö, alkoholi ja suvaliste meeste abil oma minevik.

Nüüd on ta sunnitud loovima enda ja teiste eksisammude vahel.

Maria Adolfsson (1958) on sündinud ja kasvanud Stockholmis. Tema suur läbimurre saabus 2018. aastal „Doggerlandi“ sarja esimese raamatuga „Eksisamm“. Raamatust sai kohe lugejate ja arvustajate suur lemmik ning see tõlgiti kiiresti paljudesse keeltesse.

“Maria Adolfssoni idee luua väljamõeldud Doggerland on vaimustav. Saarestik asub Põhjameres, Taani ja Suurbritannia vahel. Täiuslik keskkond ühendamaks Briti kriminaalromaanide traditsiooni nordic noir’iga … Teos on nutikas ja väljapeetud, ootan selle järge!” – Bella Stenberg, Borås Tidning

21,90 €
4,30 €
1
Autor: Maria Adolfsson
Köide: pehmekaaneline
Tõlkija: Kadi-Riin Haasma
ISBN: 9789949631537
Toote mõõtmed (mm): 140x215
Lehekülgi: 480
Ilmumisaasta: 2019