Aiavihik 30. Roniroosid

Aiavihik 30. Roniroosid

Katrin Ruitlane-Rütli

Raamatud > Kodu ja aed > Aiandus

Roniroosid kohanduvad hästi, rikastavad ja mitmekesistavad aiapilti. Just roniroosidega saab väikseid aedu visuaalselt suurendada ja luua mõnusaid eraldatud kohti aiailu nautimiseks või üksi olemiseks. Ronirooside abil võib anda aiale erilise, koduse õhkkonna, mis väikese paradiisi loob. Roniroosid vajavad tähelepanu ja hoolitsust enam kui põõsasroosid. Kes on kogenud lummavaid roosiseinu, see neist enam loobuda ei suuda.

Tänapäeval on saadaval tuhandeid roosisorte. Selle väljaandega tahame teha lihtsamaks parima roniroosi leidmise. Konkurents maailmaturul on välja tõrjunud paljud vanad tuntud kaunid roosisordid, sest uue põlvkonna sordid on tervemad, külmakindlamad ja ronirooside puhul ka kiirelt taastuvad. Lisaks soovib roosiostja kogu suve jooksul romantilist õitemerd, lõhnu, värvi ja erinevaid kasvutüüpe.

Pakume siin valiku parimatest roosisortidest, kes on saanud ADR (http://www.adr-rose.de/) tunnistused, erinevaid ülemaailmseid auhindu ja parimaid hinnanguid spetsialistidelt ning kes on ära proovitud ka Eestimaal.

4,90 €
1
Autor: Katrin Ruitlane-Rütli
Köide: pehmekaaneline
ISBN: 9789949933068
Toote mõõtmed (mm): 170 x 246
Lehekülgi: 36
Ilmumisaasta: 2014
SUVELUGEMINE45
SUVELUGEMINE45