Aianippe igaks aastaajaks. Kolmas, täiendatud trükk

Rohenäpu aiatööde kalender

Margit Aedla

Raamatud > Kodu ja aed > Aiandus

260 nõuandvat nuppu + 12 kuu aiatööde loetelu + aiatööde märkmik koos taimelauaga.

See on aianippe ja hüva nõu täis raamat, mis ühtlasi on aiapidajale märkmikuks.

Aiapidajal on alati kiire ja tuhat tööd, mida peaks tegema, keerleb pidevalt peas. Pole siis ime, et nii mõnigi töö lihtsalt ununeb. Ettekasvatamise ja külviajal on aga eriti oluline teada, millal oled ühe või teise taime seeme mulda pannud. Juhtub ka seda, et mõni soovitud lille- või köögiviljataime seeme ununeb hoopiski mulda pista.

See praktiline aiapidaja käsiraamat aitab hoida vajalike tööde nimekirja silme ees, sest saad oma tegemised ise üles märkida. Nii on mugav järge pidada, kas oled soovitu juba korda saatnud.

Aed nõuab tähelepanu terve aasta ja tarvilikke töid jagub igasse kuusse. Et midagi olulist ei ununeks, oleme sellesse raamatusse koondanud olulisemad aiatööd aasta ringi. Raamatu muudab eriliseks, et saad ka ise selle täiendamisel kaasa lüüa, tehes siia olulisi märkmeid: mida soovid külvata ja millal panid seemned mulda, milliseid puid või põõsaid plaanid istutada, mis õnnestus ja mis läks sel hooajal viltu. Nii kogud kokku kuldaväärt teadmised ning sinust saab parem ja targem aiapidaja.

22,49 €
1
Autor: Margit Aedla
Köide: pehmekaaneline
ISBN: 9789916715932
Toote mõõtmed (mm): 170x225
Lehekülgi: 240
Ilmumisaasta: 2023

Vaata ka neid

Vanarahva aiapidamise nipid
Vanarahva aiapidamise nipid
Diana Ferguson
15,99 €
MENUK
Kõik aia- ja kokaraamatud -50%