Kodukiri

Kodukiri

Armastatud kodu- ja sisustusajakiri!

Kodukiri on Eesti staažikaim koduteemaline ajakiri, mis tähistab juba 31. ilmumisaastat. Kodukirja tellimine on mugav ja lihtne viis olla kursis uusimate kodu- ja aiauudistega.

Ajakiri innustab oma lugejaid kodukaunistamisel loovusele, maitsekusele ja keskkonnasäästlikkusele. Kandvad teemad on sisustus, remont, renoveerimine, aiandus ja köök.

Ajakiri pakub lugejale nii inspireerivaid ideid kui ka praktilisi nõuandeid nende teostamiseks, samuti aitab sisustus- ja kodukaupade valikul.

Ajakiri ilmub kord kuus.

Hinnad

Püsitellimus:
4,59 € / kuu
Tavatellimus:
31,90 € / 6 kuud
59,90 € / 12 kuud

Igas numbris tutvustame vähemalt kaht kaunist Eesti kodu ja üht aeda ning räägime koduomanikega nende loomisest. Kodukirjas on kindel koht ka muu maailma disaini ning uusi trende tutvustavatel artiklitel. Samuti tõstame ajakirjas esile nutikaid ja inspireerivaid sisustuslahendusi, mis on käepärased, hinnalt soodsad ja innustavad järgima. Pakume lihtsaid nippe ja praktilisi soovitusi, kuidas kodule värsket ilmet ja isikupära anda.

Aed ja taimed rubriigis külastame Eesti aedu, räägime nende loojatega ja nende aias kasvavatest taimedest. Lisaks pakume ajakirja aiaosas väärt nõu aia rajamiseks ja hooldamiseks, samuti tutvustame põnevaid taimi ja nende eripärasid.

Kodukirjast leiad ka mahuka köögirubriigi, kust leiab nii magusaid kui ka soolaseid retsepte. 

Vaata ka neid

Kodu & Aed
Kodu & Aed
4,99 € / kuu
Diivan
Diivan
5,95 € / kuu
Minu Aed
Minu Aed
4,99 € / kuu