Kodukiri

Kodukiri

Armastatud kodu- ja sisustusajakiri!

Kodukiri on Eesti staažikaim koduteemaline ajakiri, mis tähistab juba 31. ilmumisaastat. Kodukirja tellimine on mugav ja lihtne viis olla kursis uusimate kodu- ja aiauudistega.

Ajakiri innustab oma lugejaid kodukaunistamisel loovusele, maitsekusele ja keskkonnasäästlikkusele. Kandvad teemad on sisustus, remont, renoveerimine, aiandus ja köök.

Ajakiri pakub lugejale nii inspireerivaid ideid kui ka praktilisi nõuandeid nende teostamiseks, samuti aitab sisustus- ja kodukaupade valikul.

Ajakiri ilmub kord kuus.

Hinnad

Püsitellimus:
Tavatellimus:

Igas numbris tutvustame vähemalt kaht kaunist Eesti kodu ja üht aeda ning räägime koduomanikega nende loomisest. Kodukirjas on kindel koht ka muu maailma disaini ning uusi trende tutvustavatel artiklitel. Samuti tõstame ajakirjas esile nutikaid ja inspireerivaid sisustuslahendusi, mis on käepärased, hinnalt soodsad ja innustavad järgima. Pakume lihtsaid nippe ja praktilisi soovitusi, kuidas kodule värsket ilmet ja isikupära anda.

Aed ja taimed rubriigis külastame Eesti aedu, räägime nende loojatega ja nende aias kasvavatest taimedest. Lisaks pakume ajakirja aiaosas väärt nõu aia rajamiseks ja hooldamiseks, samuti tutvustame põnevaid taimi ja nende eripärasid.

Kodukirjast leiad ka mahuka köögirubriigi, kust leiab nii magusaid kui ka soolaseid retsepte. 

null

Võitja saab endale auhinnaks Sage SBL620 the Fresh & Furious kannmikseri! Masinal on suure jõudlusega 1400 W mootor, 9 funktsiooni ja digitaalne taimer, jääpurustamisterad ning suur, 1,5 liitrine purunemiskindel BPA vaba tritaankann. Mõnusa smuuti või kokteili valmistamise teevad lihtsamaks 5 elektrooniliselt reguleeritavat kiirust ja eelprogrammeeritud funktsioonid, sh pulseeriv- ja puhastusfunktsioon. Vaata lisa sage-ee.ee.

Vaata ka neid

Kodu & Aed
Kodu & Aed
4,99 € / kuu
OSALE KODU-KONKURSIL!
Diivan
Diivan
5,95 € / kuu
Aed
Aed
4,99 € / kuu
Kodukirja Plusspakett
Kodukirja Plusspakett
5,19 € / kuu
KOOS ON SOODSAM!