Käsitöö
VÕIDA ÕMBLUS-MASIN!

Käsitöö

Mahukas käsitööajakiri!

Eesti suurim käsitööajakiri Käsitöö toob lugejani mahuka valiku kohalike meistrite loomingut. Käsitöö tellimine on hea mõte, sest igas numbris on üle 25 eestikeelse tööjuhendi kudumise, õmblemise, heegeldamise ja tikkimise kohta. Lisaks leidub artikleid eritehnikatest, käsitööürituste kalender, ateljeede ja koolide tutvustused ning rahvarõivaste tegemise õpetused. Iga ajakirja vahel on ka lõikeleht.

Ajakirjas keskendume aegumatule ja rahvuslikule käsitööle, mis pakub huvi nii kogenud kui ka algajatele näputöö huvilistele.

Teemad jagunevad peamiselt kolmeks: naiselikud rõivad igale maitsele, erilised esemed beebile ja lapsele, kodu kauniks enda tehtud asjadega.

Ajakiri Käsitöö aastatellimus sisaldab 6 numbrit aastas. Ajakiri ilmub veebruaris, aprillis, juunis, augustis, oktoobris ja detsembris. Püsimakse puhul esitatakse arved ainult nende kuude eest, mil ajakiri ilmub.

Hinnad

Püsitellimus:
Tavatellimus:

null

Ruffler Stuudio pakub aastast 1999 laia valikut õmblus-, triikimis- ja tikkimismasinaid, overlokke ning õmblustarvikuid koos eestikeelsete põhjalike kasutus juhendite ning kvaliteetse järel- ja garantiiteenindusega!
Võitja saab endale PFAFF Ambition 610 õmblusmasina, millel on täiuslikuks tööks integreeritud kahe riidesöötja süsteem, suuremateks õmblusprojektideks sobiv lai tööpind leedvalgustusega ning LCD ekraan. Masinal on 110
täiuslikku kuni 7 mm pistet ja 29 nõelaasendit, lisaks nõelaniidistaja, kaksiknõela seadistus ja pistelaiuse lukustus, pealtlaetav poolipesa ning kiirkinnitusega pressjalg, millel on ka reguleeritav surve. Vaata lisa www.ruffler.ee

Vaata ka neid

Kodukiri
Kodukiri
5,10 € / kuu
Kodukirja Plusspakett
Kodukirja Plusspakett
6,40 € / kuu
KOOS ON SOODSAM!
Kodu & Aed
Kodu & Aed
5,40 € / kuu
Kodu & Aia Plusspakett
Kodu & Aia Plusspakett
7,20 € / kuu
KOOS ON SOODSAM!
Õmbluskool
Õmbluskool
Kristiina Nemirovitš-Dantšenko
10,90 €
SUVELUGEMINE45
SUVELUGEMINE45