Eesti Eramu

Eesti Eramu

Eesti Kodu uues kuues!

Huviline leiab Eesti Kodu ajakirjalettidelt üle Eesti!

Ajakirja Diivan lisaväljaandena ilmuv Eesti Kodu kuues number Eesti Eramu koondab oma kaante vahele valiku läinud kümnendi huvitavamatest eramutest. Eramajade näol on tegemist põneva ja tähelepanu vääriva tahuga Eesti 21.sajandi mitmekihilisel arhitektuuriväljal; käesolevasse ajakirja kogutud paarkümmend maja ei paku kindlasti terviklikku ülevaadet ega üksikasjalikku läbilõiget Eesti uuest eramuarhitektuurist, vaid ühte pilguheidet sfääri, kus põimuvad uljas arhitektimõte ja privaatne koduruum.

Oma isikupärase käekirja ja väljapaistvate majaprojektidega on esindatud Eesti nimekad arhitektid ja arhitektuuribürood. Valikus on elamud Emil Urbelilt, Martin Auninilt, Andres Põimelt, Tarmo Teedumäelt, Eero Palmilt, Tarmo Õkvalt jmt ning hinnatud büroodelt, nagu KAMP Arhitektid, Kavakava, AZIA Arhitektid, Pin Arhitektid, ÖÖ-ÖÖ Arhitektid, Koma Kolm Arhitektid jpt.
 
Lisaks tutvustusele, kaunitele arhitektuuri- ja interjöörifotodele on iga projekti juures välja toodud ka maja põhiplaan.

Ajakiri ilmub 1 kord aastas, sügisel, ning lisa saadetakse tasuta kõikidele, kellel on selle ilmumise hetkel Diivani põhinumbri tellimus.

Vaata ka neid

Diivan
Diivan
5,95 € / kuu
Kodu & Aia Plusspakett
Kodu & Aia Plusspakett
6,50 € / kuu
KOOS ON SOODSAM!
Tehnikamaailma Plusspakett
Tehnikamaailma Plusspakett
6,99 € / kuu
Ajakiri Jõulud
Ajakiri Jõulud
5,90 € / tk
TELLI AEGSASTI!