Leiutised

Tiit Kändler

LEIUTISED mida ei osatud oodatagi

Inimkond on teinud läbi oma ajaloo kas sihikindla uurimise või juhuslike asjaolude kokkulangemisel hulgaliselt meie elu lihtsustavaid ja loodust mõista aitavaid avastusi, mis kasutusele võttes on lihtsustanud meie elu ja taganud järjest parema äraolemise ja pikema eluea.

Raamat võtab põnevas ja haaravas sõnastuses kokku selle, mis on olnud olulisemad avastused läbi kogu inimkonna ajaloo. Mõni avastus on nii loomulik, et me ei pööra sellele rohkem tähelepanu, kui igakuiselt tasutavale elektriarvele. Samas kui meil ootamatult elekter kaoks või ei oleks enam odavat energiat, oleksime dinosaurused maamunalt pühknud katastroofiga võrreldavate dramaatiliste sündmuste lävel. Seekord oleks ohustatud aga suur osa inimkonnast.

Leiutiste sünnilugudest ei puudu oma iroonia, absurd ja nali. Kui tahad rännata raamatu 500 leheküljel läbi ajaloo, käivitada oma kujutlusvõime ja teha meie elu muutnud avastuste retke läbi koos teaduskirjanik Tiit Kändleriga, siis on „LEIUTISED mida ei osatud oodatagi" just Sulle mõeldud.

Hind tellides 16,50 €, Hind poes 19,90 €.

Raamatu postitus Omniva pakiautomaati maksab 2 €omniva

Alates tellimuse summast 28 € on tarne tasuta.

Tellimiseks kliki hinda

soodushind
5.90 EUR
Hind poes 19.99 € Sääst 70 %
Vali ajakiri