Firmast / kontakt / Töötajad /
Avaleht Tellimine Raamatud Reklaam Firmast / kontakt Ostukorv
 
Töötajad
               

Administratsioon

Marko Tamme tegevjuht marko.tamme@ajakirjad.ee
Elo Jakobson sekretär elo.jakobson@ajakirjad.ee
Virge Must
raamatupidaja virge.must@ajakirjad.ee

Müük ja tellimine

Ave Lell levispetsialist ave.lell@ajakirjad.ee

Turundus

Inger Saar turundusjuht inger.saar@ajakirjad.ee

Reklaamimüük

Tarmo Toomesoo reklaamiosakonna juht
tarmo.toomesoo@ajakirjad.ee
Kaja Prügi
reklaamimüügi projektijuht
kaja.prygi@ajakirjad.ee
Krista Kõrvits reklaamimüügi projektijuht krista.korvits@ajakirjad.ee
Maie Sell reklaamimüügi projektijuht maie.sell@ajakirjad.ee
Airi Altnurme
reklaamimüügi projektijuht airi.altnurme@ajakirjad.ee
Mariliis Kesküla
(lapsehoolduspuhkusel)
mariliis.keskyla@ajakirjad.ee 

Ajakiri Kodutohter

Siiri Lelumees peatoimetaja siiri.lelumees@ajakirjad.ee
Üllar Ende toimetaja yllar.ende@ajakirjad.ee
Marika Vingissar
toimetaja marika.vingissar@ajakirjad.ee
Elise Järvik keeletoimetaja elise.jarvik@ajakirjad.ee
Ingrid Luks AD ingrid.luks@ajakirjad.ee

Ajakiri Tehnikamaailm

Tõnu Ojala peatoimetaja tonu.ojala@ajakirjad.ee
Tormi Soorsk toimetaja tormi.soorsk@ajakirjad.ee

Ajakiri TM Kodu & Ehitus

Kristjan Arunurm
peatoimetaja kristjan.arunurm@ajakirjad.ee

Ajakiri Kodu & Aed

Ele Praks peatoimetaja ele.praks@ajakirjad.ee
Tiina Tammet aiatoimetaja tiina.tammet@ajakirjad.ee
Inga Joala AD inga.joala@ajakirjad.ee
Eike Malva AD (lapsehoolduspuhkusel) eike.malva@ajakirjad.ee

Ajakiri Diivan

Kersti Pikk peatoimetaja kersti.pikk@ajakirjad.ee
Ivi Lipp AD ivi.lipp@ajakirjad.ee

Ajakiri Minu Aed

Maarja Gustavson
peatoimetaja maarja.gustavson@ajakirjad.ee

   

banner